Simone Biles je objavila napačen tvit in postavila rekord glede zlatih medalj: 'To je nerodno'

Najboljša Imena Za Otroke

Simone Biles. Stacy Revere/Getty Images

Morda je 'G.O.A.T.,' ampak Simone Biles , 26, se nikoli ni hvalil. Vendar pa ona volja popravi te, če ne razumeš dejstev.

V začetku tega tedna je uradni račun ESPNW Twitter (aka X). delila sliko Bilesove in zapisala: »Na današnji dan pred sedmimi leti je Simone Biles zmagala v finalu ženskega skoka v Riu. Tisto noč je Bilesova postala prva ameriška telovadka, ki je osvojila tri zlate medalje na eni olimpijski igri.«

Vendar se je izkazalo, da je lastnik računa naredil majhno napako in Biles odzval na izbrisani tvit, tako da ga citiraš in napišeš: »To je nerodno……. Dobil sem 4 [emoji omamljenega obraza].«

Račun hitro popravili svojo napako , ki se je odzval na Bilesov citirani tvit in napisal: 'Ista stran [kozji emoji].' Vključili so tudi emojije štirih zlatih medalj in priložili še en svoj tvit, ki je vseboval pravilno številko: »Na današnji dan pred sedmimi leti je Simone Biles zmagala v ženskem finalu skoka v Riu. Tisto noč je Bilesova postala prva ameriška telovadka, ki je osvojila tri zlate medalje na enih olimpijskih igrah, kasneje pa je dodala še četrto z brezhibno rutino na tleh!«

Poleg štirih zlatih medalj je Bilesova leta 2016 osvojila tudi bronasto medaljo na gredi. potem, na olimpijskih igrah 2020 , domov je odnesla srebro za ekipni finale in bron za gred.

žolčni junak Stacy Revere/Getty Images

Zahvaljujoč sedmim olimpijskim nagradam je Bilesova izenačena s Shannon Miller kot ameriška telovadka z največjim številom medalj. Toda poleg svojih olimpijskih podvigov je rojena iz Ohia tudi največkrat nagrajena telovadka v zgodovini Svetovnih prvenstev v gimnastiki (NBD).

Pred manj kot dvema tednoma (in le štiri mesece kasneje zavezala vozel z Jonathanom Owensom ), Biles prisilil, da se je vrnila atletiki, ko je tekmovala v Core Hydration U.S. Classic , osvojil tri zlate medalje na preskoku, parterju in gredi. To je ni samo kvalificiralo za državno prvenstvo, ampak je tudi dokazalo, da Bilesova ne bo kmalu šla nikamor (in na koncu bi jo lahko videli na poletnih olimpijskih igrah 2024 v Parizu ).